Kritik Temiz Alan ve Biyolojik Güvenli Çözümler

Metisafe®, hava kaynaklı partiküllerden etkilenebilecek kritik öneme sahip temiz ortamlar ve biyolojik/toksik tehlikeli çalışmalar için biyogüvenliği arttırılmış tesis ve cihazları geliştirme konusunda uzman kuruluştur. Kadrosundaki makine yüksek mühendisleri ve mikrobiyoloji uzmanları, süregen Ar-Ge yatırımları, sayısı yüzü geçen çalışır durumdaki tesisleri sayesinde hava biyogüvenliği konusunda teknoloji ve geliştirme liderlerinden olma yoluna devam etmektedir.

Metisafe®ürünleri sürdürülebilir hizmet ve bakım-onarım garantisi altında çalışma ortamında eş zamanlı hava biyogüvenliğinin sağlanması, gürültü ve kullanım konforları sürekli geliştirilen ergonomik tasarımları, güncel teknolojinin uyguladığı en yüksek enerji tasarrufu, yenilenen standartlara ve mevzuatlara uygunluk için güncellenebilir ileri mühendislik tasarımları gibi üstün özelliklere sahiptir.

Giderek artmakta olan bu ihtiyaçları bir cihaz kurulumu yaklaşımı ve gelişmiş üretim teknolojisi ile geniş spektrumda pratik ve ekonomik çözümler sunabilen Metisafe®, uzmanlık alanında dünyada teknolojik öncü ve lider kuruluşlar arasındadır.

Metisafe Teknoloji