MetiSafe® Temiz Oda ve Biyogüvenlik Sistemleri

İnsan ve doğayı, hava kaynaklı toz ve tehlikeli partiküllerden koruyan Metisafe® ürünleri, birbirinden üstün özelliklere sahiptir. Sürdürülebilir hizmet ve bakım garantisinin yanısıra, eş zamanlı hava biyogüvenliği güncel teknolojiler kullanılarak sağlanmaktadır. Kullanım konforu artarak geliştirilen ergonomik tasarımları, düşük gürültü seviyesi, yüksek enerji tasarrufu ile çevre dostu Metisafe®, yenilenen standartlara ve mevzuatlara uygun güncellenebilir ileri mühendislik metodlarını yüksek verimle kullanan bir teknoloji markasıdır.

 

Laminar Hava Akım Kabini

Metisafe® LAF Kabinler ürün, numune ve çalışma materyallerinin hava kaynaklı toz, partikül ve mikroorganizmalardan korunmasını çok temiz ortam sağlayarak karşılayan cihazlardır. Terminolojik olarak doğru olmasa da steril kabinler olarak da bilinirler. LAF Kabinlerin elektronik, optik, gıda, tohumculuk sektörlerinde ve laboratuvar ürünlerinin kullanıldığı her alanda uygulama imkanı bulunmaktadır.

Laminar Hava Akım Kabini

Biyolojik Güvenlik Kabini

Tehlikeli veya içeriği bilinmeyen materyaller, bakteriler, virüsler ve diğer mikroorganizmalarla yapılan çalışmalarda birincil koruma sağlayan biyolojik güvenlik kabinlerinin Metisafe® tarafından özgün tasarım ve geliştirmeleri 90'lı yılların başına kadar uzanmaktadır.

Laminar Hava Akım Kabini

Yüksek Performans Çeker Ocak

Metisafe®’in gelişmiş aerodinamik tasarımlı çeker ocakları türbulans oluşmadan havanın optimum egzostlanması sayesinde çalışma ortamına hiçbir sızıntı olmadan personeli tehlikeli materyallerden, koku ve kontaminasyondan korumaktadır. Metisafe yüksek performans çeker ocaklar uluslararası standart ASHRAE 110‘a uygun olarak üretilmektedir.

Laminar Hava Akım Kabini

Poratable (Taşınabilir) Hava Temizleme

 • Hava kaynaklı partiküllerin hızlı ve etkin mobil HEPA filtrasyonu
 • Evde, ofiste veya hastanede hızlı kurulum ve kolay kullanım
 • Endüstri veya laboratuvarda temiz alan ihtiyacına pratik çözüm
 • Sağlam kompakt tasarım
 • Yüksek performanslı sessiz çalışma
 • Uzun filtre ömrü, Düşük enerji tüketimi
 • Uzmanlık gerektirmeyen; Pratik filtre değişimi, Kolay bakım özelliği
Laminar Hava Akım Kabini

Tavan Tipi HEPA Fan Sistemi

Metisafe® Tavan Tipi HEPA Fan Sistemi temiz havayı teknoloji ile buluşturuyor. Havayı temizleme işlemini oldukça ekonomik yapan Metisafe® Tavan Tipi HEPA Fan Sistemi; güvenilir ve etkin partikül temizligi, ferah ve konforlu kullanım alanı, kolay kontrol ve bakımın yanısıra maksimum tasarruf sağlar.

Laminar Hava Akım Kabini

Modüler Temiz Oda

Metisafe® teknoloji markası ve güvencesi altında, sayısı binlere ulaşan biyolojik güvenlik / laminar hava akım kabinleri, yüksek performanslı kimyasal çeker ocaklar, özgün tasarımlı mobil HEPA filtrasyon ve modüler temiz oda ünitelerinin üretimini sağlamakta ve kesintisiz teknik servis hizmeti vermektedir.

Laminar Hava Akım Kabini

Modüler Biyogüvenlik

Metisafe® Üst düzey hava güvenliği sekonder bariyer tesisler;

 • CFD modellemeli negatif basınçlı odalar arası hava hava yönlendirme
 • Sıfır kaçak HEPA filtre sistemi
 • Negatif plenum teknolojisi
 • Tesiste entegre primer bariyer özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.
Laminar Hava Akım Kabini

Temiz Oda Ekipmanları

Metisafe® Temiz Oda Ekipmanları hızlı ve etkili partikül düşürme verimli, en üst düzey ürün korumasını sunması yanısıra;

 • Sıfır kaçak HEPA filtre sistemi
 • Negatif plenum teknolojisi
 • D.O.P. sızdırmazlık garantisi
 • UV inaktivasyon özelliklerini de bünyesinde barındırmaktadır.
Laminar Hava Akım Kabini

Aksesuarlar / Modüller

Metisafe® temiz oda ve biyogüvenlik sistemlerinde kullanılan aksesuar ve harici modülleri ile çalışma alanınızdaki konforunuzu arttırmaktadır.

Laminar Hava Akım Kabini